Munipolis

Munipolis/Mobilní rozhlas

Přes Munipolis posíláme zdarma aktuální informace z radnice. Prostřednictvím SMS se dozvíte přerušení dodávek elektrického proudu nebo pitné vody. E-mailem zasíláme informace z radnice, pozvánky na zastupitelstvo, pozvánky na kulturní akce nebo informace o svozu odpadu a mnoho dalšího. V případě Vašeho zájmu se, prosím, registrujte na webové stránce https://www.munipolis.cz/registrace. Pro registraci je nutné nejdříve vyplnit telefonní číslo a poté odeslat ověřovací SMS. Po vyplnění se stanete uživatelem našeho mobilního rozhlasu.

Registrační leták (pdf)

Nechodí Vám informace o přerušení dodávek elektrického proudu nebo dodávek pitné vody?

Doporučujeme kontrolu Vašeho telefonního čísla v nastavení profilu, e-mailové adresy, názvu ulice a zaškrtnutí požadavku na zasílání informací (nastavení odběrů). Pro zasílání zpráv je potřebné mít v uživatelském profilu zaškrtnuto, že souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

Stáhněte si aplikaci Munipolis

Jak začít používat aplikaci Munipolis

  • Stáhněte aplikaci pro Android nebo iOS.
  • Otevřete aplikaci a vyberte lokalitu - Týnec nad Sázavou.
  • Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.

A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Užitečné funkce aplikace Munipolis

Chytrá nástěnka

Na hlavní stránce aplikace najdete zprávy z úřadu - aktuality, informace z úřední desky, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace.

Více bezpečí

Při krizových situacích oceníte SMS nebo hlasové zprávy, které Vás budou včas a přesně informovat nejen o hrozícím nebezpečí - povodně, vichřice, náledí, ale i odstávkách vody, elektřiny, plynu, uzavírkách apod.

Fotohlášky Zmapujto

Pomocí aplikace můžete hlásit černé skládky, poničený majetek, nesvítící lampu, výmol na silnici, hledat ztracené věci, ale i zatoulaná zvířata. Vítány jsou i pozitivní a pochvalné fotohlášky - například povedená rekonstrukce, opravený chodník nebo hezká vánoční výzdoba.
Informace o místě Vašeho bydliště: V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje, stejně jako fotogalerii z kulturních či jiných aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v okolí. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.