Obrázek - Divadlo

Zde si můžete prohlédnout nabídku zájezdů do divadel a výletů pořádaných Městem Týnec nad Sázavou. V kulturním přehledu (pozvánky) nejsou uveřejňovány.

Zájezdové akce jsou určeny především pro týnecké obyvatele. Nabídka zájezdů je zveřejněna právě v tomto článku, který se pravidelně aktualizuje.

Informace, rezervace a předprodej:
tel: 317 729 050, 775 290 032, e-mail: ic@centrumtynec.cz
Turistické informační centrum - budova Společenského centra TÝNEC
Klusáčkova 2, 257 41 Týnec nad Sázavou

ZÁJEZD - ADVENTNÍ BAMBERK
SOBOTA 25. 11. 2017

navštívíme BAMBERK - dávné biskupské sídlo, jednoho z nejkrásnějších německých měst, nazývané také jako Francký Řím. Rozkládá na sedmi pahorcích a v údolí mezi rameny řeky Regnitz. Centrum starého města bylo zapsáno od r. 1993 na listině UNESCO jako světové kulturní dědictví. Dopoledne společná prohlídka města: proslulý Bamberský jezdec – socha v románsko-gotickém císařském dómu, v sousedství dva biskupské paláce – Císařský a Trůnní sál. Z růžové zahrady výhled na staré město na řece Regnitz, most přes řeku a na něm hrázděnou radnici, malebnou rybářskou čtvrť s mlýny a lávkami, kterým se říká „Malé Benátky“. Odpoledne individuální návštěva adventních trhů na historických náměstích s tradičními svařenými víny, punči, ochutnat můžete i místní znamenitá piva (specialitou je tzv. “kouřové pivo“).

Cena: 750,- Kč za dopravu na osobu + cca 15 € na vstupy

V ceně je zahrnuto: doprava autobusem P-Bus Tour a služby průvodce - dr. Dana Obrová

Částka na zájezd bude vybírána předem při přihlášení spolu s místem v autobuse. Částka na vstupy bude vybrána až v autobuse.

ODJEZD v 5.00 hod. z autobusového nádraží. Předpokládaný návrat ve 23.00 hod.

Doporučujeme uzavřít připojistění léčebných výloh na cestu do zahraničí, není v ceně zájezdu.

ZÁVAZNÉ REZERVACE v infocentru do 3. 11. 2017

Zapsal: M. Kadrnožka, 30.11.2015 v 19:43