Obrázek - Divadlo

Zde si můžete prohlédnout nabídku zájezdů do divadel a výletů pořádaných Městem Týnec nad Sázavou. V kulturním přehledu (pozvánky) nejsou uveřejňovány.

Zájezdové akce jsou určeny především pro týnecké obyvatele. Nabídka zájezdů je zveřejněna právě v tomto článku, který se pravidelně aktualizuje.

Informace, rezervace a předprodej:
tel: 317 729 050, 775 290 032, e-mail: ic@centrumtynec.cz
Turistické informační centrum - budova Společenského centra TÝNEC
Klusáčkova 2, 257 41 Týnec nad Sázavou

Obrázek -
ZÁJEZD - BAVORSKO - ROMANTICKÁ ZÁKOUTÍ DUNAJE
SOBOTA 30. 9. 2017

Dopoledne příjezd do přístavu ve městě Kehlheim u Regensburgu. Plavba vyhlídkovou lodí proti proudu Dunaje cca 45 minut oblastí "Donaubruch" - romantickou skalní průrvou. Cílovou stanicí bude barokní klášterní kostel Weltenburg s nejstarším benediktýnským pivovarem v Bavorsku, z roku 620; zde prohlídka a možnost ochutnávky. Autobusem přejedeme do obce Donaustauf, kde se náchází i zřícenina stejnojmenného hradu, ale především Walhalla- monumentální mramorový chrám, který byl vystaven v letech 1830 - 1847 králem Ludvíkem I. Nachází se zde muzeum 195 významných osobností německé historie. Závěrem si prohlédneme město Regensburg, jeho historická náměstí, nejstarší most přes Dunaj, římské památky, ad.

Cena: 750,- Kč za dopravu na osobu + cca 15 € na vstup

V ceně je zahrnuto: doprava autobusem P-Bus Tour Josef Pešek a služby průvodce - dr. Dana Obrová

Částka na zájezd bude vybírána předem při přihlášení spolu s místem v autobuse. Částka na vstupy bude vybrána až v autobuse.

ODJEZD v 5.00 hod. z autobusového nádraží. Předpokládaný návrat ve 23.00 hod.

Doporučujeme uzavřít připojistění léčebných výloh na cestu do zahraničí, není v ceně zájezdu.

ZÁVAZNÉ REZERVACE v infocentru do 15. 9. 2017

Zapsal: M. Kadrnožka, 30.11.2015 v 19:43