Obrázek - Divadlo

Zde si můžete prohlédnout nabídku zájezdů do divadel a výletů pořádaných Městem Týnec nad Sázavou. V kulturním přehledu (pozvánky) nejsou uveřejňovány.

Zájezdové akce jsou určeny především pro týnecké obyvatele. Nabídka zájezdů je zveřejněna právě v tomto článku, který se pravidelně aktualizuje.

Informace, rezervace a předprodej:
tel: 317 729 050, 775 290 032, e-mail: ic@centrumtynec.cz
Turistické informační centrum - budova Společenského centra TÝNEC
Klusáčkova 2, 257 41 Týnec nad Sázavou

ZÁJEZD - VČELÍ SVĚT, VODNÍ DŮM HULICE A ZÁMEK ZRUČ NAD SÁZAVOU
SOBOTA 26. 5. 2018

Na programu bude DOPOLEDNE společná prohlídka expozice Včelího světa v Hulicích – unikátní interaktivní expozice ze života včelstva, jediná ve středoevropském prostoru. Součástí je obchůdek se včelími výrobky- svíčky, medovina, medová čokoláda, ad. (www.vcelisvet.cz) Vodní dům v Hulicích – expozice se zapojením všech lidských smyslů. Formou pozorování a neobvyklých zážitků zjistíte, co se nachází pod vodní hladinou, jaká je nekonečná cesta vody a zavítáte i do historie. (www.vodni-dum.cz) ODPOLEDNE navštívíme nedaleký zámek ve Zruči nad Sázavou, který pamatuje mocný rod Kolowratů i neméně slavný rod Schebků. Bez stroje času projdeme zámkem od antiky až po secesi. K vidění je dále středověká vyhlídková věž s interaktivními prvky pro děti, bývalá hospodářská budova – dnes Vodácké muzeum, zámecký park a v hradním příkopu zábavně – naučná stezka rytíře Miloty z Kolowrat.

Cena: 200,- Kč za dopravu na osobu vstupné do obou objektů celkem: 270,- (dospělí), 180,- (děti 6-15 let, studenti, senioři od 65 let), 670,- (rodinné 2+3)

V ceně je zahrnuto: doprava autobusem

Částka na zájezd bude vybírána předem při přihlášení spolu s místem v autobuse. Částka na vstupy bude vybrána až v autobuse.

ODJEZD v 7.30 hod. z autobusového nádraží. Předpokládaný návrat do 19.00 hod.

ZÁVAZNÉ REZERVACE v infocentru do 20. 5. 2018

ZTRACENÝ SVĚT - A.C.DOYLE
Otáčivé hlediště - Český Krumlov
sobota 1. 9. 2018

Dobrodružná podívaná pro všechny věkové i váhové kategorie. Zpráva o úžasných dobrodružstvích, ve kterých se setkávají nejfantastičtější představy romanopisce s výsledky vědeckého bádání.Chyťte si na Krumlově svého pterodaktyla.

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - REZERVACE prodloužena do 30.3.2018.

Cena: 300,-Kč

Příspěvek na dopravu: 350,- Kč

Odjezd z autobusového nádraží ve 9.00 hod. Divadelní představení od 16.00 hod..

Zapsal: M. Kadrnožka, 30.11.2015 v 19:43