Obrázek - Divadlo

Zde si můžete prohlédnout nabídku zájezdů do divadel a výletů pořádaných Městem Týnec nad Sázavou. V kulturním přehledu (pozvánky) nejsou uveřejňovány.

Zájezdové akce jsou určeny především pro týnecké obyvatele. Nabídka zájezdů je zveřejněna právě v tomto článku, který se pravidelně aktualizuje.

Informace, rezervace a předprodej:
tel: 317 729 050, 775 290 032, e-mail: ic@centrumtynec.cz
Turistické informační centrum - budova Společenského centra TÝNEC
Klusáčkova 2, 257 41 Týnec nad Sázavou

VÝLET DO BRATISLAVY A RAKOUSKÉHO KITTSEE
SOBOTA 5. 10. 2019

V dopoledních hodinách navštívíme Děvín - jeden z nejznámějších hradů Slovenska na skalním ostrohu ve výšce 212 m nad soutokem řek Moravy a Dunaje. Následovat bude prohlídka archeologické lokality, muzea, vyhlídky na soutok řek a plavba lodí po Dunaji do Bratislavy. Z přístavu přejedeme na rakouské území do Kittsee a navštívíme čokoládovnu Hauswirth, rodinnou firmu s dokumentárním filmem o historii výroby, procházkou po provozu a možností nákupu za výrobní ceny. V odpoledních hodinách se vrátíme zpět do Bratislavy za poznáním místních zajímavostí. V centru mezi starými uličkami a náměstími se objevují pozoruhodné sochařské výtvory, ze starých staveb stojí za vidění Michalská brána, stará radnice, katedrála sv. Martina, Grasalkovičův palác – úřad prezidentky, a řada dalších. Gastronomickým zážitkem může být návštěva nejstarší cukrárny Kormuth či výjezd výtahem do vyhlídkové věže UFO s restaurací nad Dunajem (most SNP). Večer odjezd v cca 19.00 hod.

Cena: 800,- Kč na osobu; na vstupné: cca 16 Euro a kapesné pro vlastní potřebu.

V ceně je zahrnuto: doprava autobusem a služby průvodce: dr.Dana Obrová. S sebou: platný cestovní doklad, připojištění léčebných výloh do zahraničí na tento den.

Částka na zájezd bude vybírána předem při přihlášení spolu s místem v autobuse. Částka na vstupy bude vybrána až v autobuse.

ODJEZD v 5.00 hod. z autobusového nádraží v Týnci nad Sázavou. Předpokládaný návrat do 23.00 hod.

ZÁVAZNÉ REZERVACE v infocentru do 20. 9. 2019 (kontakt viz.výše)

Zapsal: M. Kadrnožka, 30.11.2015 v 19:43

Vodovody a kanalizace Týnec