Obrázek - Divadlo

Zde si můžete prohlédnout nabídku zájezdů do divadel a výletů pořádaných Městem Týnec nad Sázavou. V kulturním přehledu (pozvánky) nejsou uveřejňovány.

Zájezdové akce jsou určeny především pro týnecké obyvatele. Nabídka zájezdů je zveřejněna právě v tomto článku, který se pravidelně aktualizuje.

Informace, rezervace a předprodej:
tel: 317 729 050, 775 290 032, e-mail: ic@centrumtynec.cz
Turistické informační centrum - budova Společenského centra TÝNEC
Klusáčkova 2, 257 41 Týnec nad Sázavou

ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY
Divadlo na Vinohradech
ČTVRTEK 23. 3. 2017

Tradiční podoba jedné z nejznámějších komedií Williama Shakespeara o věčném milostném střetu ženského a mužského světa. Slavný dramatik svým mistrovským perem zachytil všechny podoby lásky i sváru mezi mužem a ženou. Příběh se skvělým začátkem i dobrým koncem a neméně zajímavým prostředkem je plný konverzačních soubojů na ostří nože. Renesanční fraška, která se zhlédla v antické komedii, je plná humoru i v jedenadvacátém století.

KATEŘINA – Andrea Elsnerová / PETRUCCIO – Filip Blažek / BATISTA MINOLA, otec Kateřiny – Oldřich Vlach / BIANCA, sestra Kateřiny – Hana Vagnerová, Markéta Frösslová / GRUMIO, Petrucciův sluha – Michal Novotný

Rezervace osobně i telefonicky v infocentru nejpozději do 2. 3. 2017.

Cena: 440,-/490,-Kč

Příspěvek na dopravu: 120,- Kč

ODJEZD z autobusového nádraží ve 17.00 hod..

MEFISTO
Divadlo Hybernia
ČTVRTEK 30. 3. 2017 od 18.00 hod.

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta. Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. A když kromě lásky, získává profesor Faust i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit… Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

MEFISTO – Josef Vojtek/Jiří Zonyga / MANDREUCIO – Jan Kříž/Petr Ryšavý / MARKÉTKA – Ivana Korolová/Karolína Gudasová

DÁLE ÚČINKUJÍ:

Dita Hořínková, Jaromír Dulava, Michal Novotný, Tomáš Trapl, Rudolf Kubík, Hana Křížková, Renata Podlipská, Ladislav Korbel, Lukáš Randák, Marco Salvadori, Štěpán Klouček, Andrea Holá, Jitka Jirsová, Martin Pošta, Jiří Zonyga, Babuský Miroslav, Jiří Minařík, Karel Jinda, Michal Máša, Alexej Kolva

Cena: 590,- Kč

Příspěvek na dopravu: 120,- Kč

ODJEZD z autobusového nádraží ve 16.00 hod..

Zapsal: M. Kadrnožka, 30.11.2015 v 19:43