#příběhyměsta - Czech It

22.11.2019 19:00 h.
Bistro&Café Příběh
Ing. Fr. Janečka 511
Týnec nad Sázavou

Vidíme Příběh plný života, smíchu a odpočinku. Poklidné místo, kde si lidé můžou povídat, číst si, hrát hry, pracovat nebo jen tak přemýšlet a nedělat vůbec nic. Chceme, aby se naši hosté cítili dobře, aby jim Příběh dodával inspiraci a odpočinek. Všichni milujeme příběhy. Zajímá nás, jak to začalo, jak to probíhalo a jak to dopadlo. Sdílením příběhů sdílíme své životy, své sny, výhry, prohry, radosti i smutky. Každý z nás má příběh, tak proč jej nesdílet právě v našem Příběhu.

Připravili jsme pro vás seriál „#sdílímezajímavépříběhy“, který je založen na chvílích strávených v prostředí pro vyprávění přímo stvořeném. Zanechte doma telefony, počítače a jiné moderní vymoženosti a pojďme si spolu povídat, naslouchat, smát se nebo se dojímat. Večery s příběhy by nás měly inspirovat, motivovat, ale také by nám měly přinést poučení, pochopení a odvahu překonat sami sebe. Inspirací nám budou mladí, starší, úspěšní, silní, blázniví a bázliví…, ale i zcela obyčejní a třeba pro ostatní nudní lidé, o kterých mnozí nevíme. Neznáme, jakými strastmi a trápením si v životě prošli. Nevíme, co je posunulo dál a co jim dodalo odvahu bojovat, bojovat ze všech sil. Neznáme jejich hnací motor, sílu, která je dovedla přes mnohé překážky k cíli, k splněným snům… jak ŽÍT.

Prvním večerem „#příběhyměsta“ nás provedou mladí a nadějní hudebníci kapely Czech It, kteří jsou s Týncem nad Sázavou neodmyslitelně spjatí. Jak to všechno začalo? Co bylo nejtěžší? Jak se žilo v Týnci v časech jejich školních dní? Měli v Týnci tajné místo a kde složili první texty?

Co nám prozradí, zjistíte, pokud přijdete k nám do týneckého Bistro&Café Příběh, v pátek 22. listopadu v 19.00 hod. Pokud chcete mít jistotu místa u stolu, doporučujeme rezervaci na tel. 777 335 615 – heslo #sdlímezajímavépříběhy-máme rádi Czech It.

Pořadatel: Bisport s.r.o.

kontakt

Městský úřad Týnec n. S.
K Náklí 404
257 41 Týnec n. Sázavou
Telefon: 317 701 431
E-mail: radnice@mestotynec.cz
Datová schránka: vrpbfxs

Úřední hodiny
pondělí, středa
8:00 - 11:00 a 11:30 - 17:00

 Týnecké vlnění
Týnec na Facebooku
Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou
Zájezdové akce města
Infocentrum
Mikroregion Týnecko
Vodovody a kanalizace Týnec
Fotbalový klub Týnec
fotbal Pecerady
Tenisový klub Týnec nad Sázavou
CZECH POINT - místo pro získání ověřených výpisů
Středočeský kraj
Portál veřejné správy
Elektronický portál územních samospráv
Regionální informační servis
PID - on-line zastávková tabla
Hospic Dobrého Pastýře Čerčany
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Policie ČR Benešov - informace, zpravodajství

nahoru